Рiвнe, пров. Робiтничий, 1 тел. (067) 382-17-79
(097) 070-74-74
mtk-avto@meta.ua

Мобільна автомайстерня

Компанія «Автотехнологія» - займається розробкою та переобладнанням спеціальних автомобілів для різних сфер використання. Одним із напрямків є переобладнання малотонажних фургонів в мобільні майстерні.

Фургон будь-якої марки, будь-якого типу і величини, ми можемо Вам оснастити всім необхідним і перетворити на пересувну майстерню, враховуючи профіль Вашого підприємства.

Розробляємо проектну документацію, монтуємо обладнання та оснащуємо майстерню потрібним інструментом.

Технологічні меблі зроблені з високоякісної сталі і випускаються в трьох розмірах; по ширині: 260, 360, 460 мм., і довжині: 507, 760,1014,1267,1521 мм.

Технологічні меблі монтуємо модулями і завдяки цьому майстерні можуть бути сконструйовані індивідуально для Вашого виду діяльності. Конфігуряцію модулів можна змінювати, доповнювати та монтувати багато разів.

Переваги, які пропонує мобільна автомайстерня:

  • 1Відсутність орендної плати за приміщення;
  • 2Мобільність і оперативність робіт – потрібно менше часу на виконання робіт, оскільки все необхідне встановлене у середині комплексу;
  • 3Обслуговування більшого числа замовників (клієнтів).Завдяки мобільності пересувного комплексу Ви обслуговуєте значно більше клієнтів;
  • 4Уникнення незапланованих поїздок за відсутніми інструментом чи запчастинами;
  • 5Мобільність та оперативність робіт приносить Вам більші прибутки за мінімальних витратах;
  • 6Покращення престижу компанії.